PTT
Statut Historia Informacje Odznaki PTT  Nowy Sącz Bezpieczeństwo GOPR Kontakt Księga Gości
Aktualności
Wycieczki i wyprawy
Regulamin wycieczek
Szlaki spacerowe
Przewodnicy
Na niebieskich szlakach
Koło PTT w Tarnobrzegu
Przyjaciele
Relacje
GALERIA
Strona główna


Retezat
RABATY DLA PTT 

Pracownia złotnicza Macieja Pietrzkiewicza (przewodnika i członka PTT) udziela nam rabatów na biżuterię. Należy też nadmienić, że Maciej Pietrzkiewicz jest autorem odznaki za 20-letni staż w PTT.


Pracownia Złotnicza


Nawiązalilismy współpracę z B.T. Gotramping. Właściciel biura -  Grzegorz Petryszak proponuje  kazdemu członkowi PTT 2% zniżki przy zapisach. W załacznikach są propozycje jego wycieczek:Gotramping

Promocje w sklepach turystycznych TUTTU
(dawne sklepy Horyzont) w związku ze zmianą nazwy - rabat na wszytsko 20%
http://www.tuttu.plTutuu
Informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Szanti, właścicielem marki Fjord Nansen, której efektem jest rabat w wysokości 7% dla wszystkich członków PTT za okazaniem legitymacji z wklejonym znaczkiem składki członkowskiej na dany rok kalendarzowy.
Mamy reż kartę  z rabatem  10%. Osoby pragnące skorzystać z tega rabatu mogą w "Wakacyjnym Raju" otrzymać kartę rabatową na okaziciela.
Rabat jest honorowany w sklepach Fjord Nansen w Gdańsku, Katowicach i Poznaniu, a także w sklepie internetowym http://www.fnsklep.pl/
Fjord
                 Nansen
Informujemy, że ZG PTT nawiązał współpracę ze sklepem internetowym TKsport. W ramach współpracy członkowie PTT, którzy zalogują się na stronie www.tksport.pl i przy zamówieniu wpiszą kod promocyjny moga liczyć na 10% rabatu. Liczymy, że ta forma promocji, która będziemy starać się rozwijać również z innymi partnerami zqachęci dotychczasowych sympatyków do wstępowania w szeregi Towarzystwa.
Kod promocyjny, który umożliwia dokonywanie zakupów z rabatem dostępny dla członków PTT:
PTTBeskidtrek


Rabat w TKsport.